Wwe Smackdown vs Raw
Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu 103a06e

Sitemizden yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olun...
Wwe Smackdown vs Raw
Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu 103a06e

Sitemizden yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olun...
Wwe Smackdown vs Raw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Smackdown vs Raw

Wwe Smackdown vs Raw Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sohbet | WWE Forum
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Dilinizi Seçin
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Smackdown da en sevdiğiniz SUPERSTARLAR kim?
Batista
Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_lcap0%Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
CM Punk
Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_lcap11%Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_rcap
 11% [ 4 ]
Dolph Ziggler
Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_lcap3%Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Edge
Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_lcap19%Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_rcap
 19% [ 7 ]
John Morrison
Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_lcap8%Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_rcap
 8% [ 3 ]
Kane
Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_lcap6%Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_rcap
 6% [ 2 ]
Matt Hardy
Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_lcap0%Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
R-Truth
 0% [ 0 ]
Rey Mysterio
Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_lcap42%Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_rcap
 42% [ 15 ]
Undertaker
Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_lcap11%Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu I_vote_rcap
 11% [ 4 ]
Toplam Oylar : 36
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 81 kişi Paz Tem. 11, 2010 3:56 pm tarihinde online oldu.
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim

Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu

YazarMesaj
JEFF HARDY
Admin
Admin
JEFF HARDY

Takımınız : Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu Eirs5s Ruh Hali : Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu Asik10 Mesaj Sayısı : 330 Kayıt tarihi : 16/12/09 Nerden : İstanbul Favori WWE Güreşciniz : JEFF HARDY
Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu Empty
MesajKonu: Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu   Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu Icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 11:04 am

Bunu yollamak için Kevin dümencisine teşekkürler:
Gösteri, normal pirogalolu eksik açar, ve biz, dosdoğru Hornswoggle olmadan DX'e gideriz (Kim, gösteriden önce top yoluyla tshirtsi vurdu). DX, halka ve Rey Mysterio birleşmelerinde onun, ona saygı duymadığı Shawn Michaels'e söylemesi için onlardır. Shawn, onun, Mysterio'nun, Royal Rumblede yükleniciyi yenebildiğini düşünmediğini der. Santimetre çürük tahtası ve onun dostları, çıkar. Kel başlı kızı çağırması için üçlü H hasılatı, Amy Winehouse ve Brittney mızraklarını kapsıyor olan pek çok isimdir. O hem de, onun, onun, düz olduğunu bilmek için hoşnut olduğu değersiz söyler. Uzun oyuncak ayı, çıkar, ve sonra olacak olan vs HHH'in olduğu Rey vs HBK ve santimetre çürük tahtasının maçlarını yapacak.
HHH vs santimetre çürük tahtası: Terbiyeli maç, Luke darağacı vurmasıyla HHH ve onları bitirir, yukarıya anlaşılan onun, onun, kısa bir süre onu aldığı göründüğü gibi arkada meşgul olan HBK'de gangingdir, ve çeşitli HBK, orayı onu çıkmayı sürekli söyler.
John Morrison, bir promonun ne kadar üzerinde bizim sonraki maçımıza biz IC başlığı için hiçbir DQ'i götürmeyen IC başlığının olduğu McIntyre saygısızlıklarının olduğu kesikler çıkar. Merdiven ve kendo değneklerini kullanmanın etrafında iki dövüş. Onlar, Amerika banka arenasının, hiçbir odanın yanında sahip olmadığı gibi olaysız olan kalabalığa kavga eder, ve sen bir defa gitmesi için bir yer, zemin alanına girmez. Spiker masası, kısaca kullanıldı, ve McIntyre, maçı kazanır. Terbiyeli maç, ama ben, daha buna rağmen bekledim, ama ben muhtemelen, Pazar oluyor olan Royal Rumble de daha iyi bilmiş olmalıydım.
R-Truth, çıkar, ve Chris Jericho vs R-Trutha bizi götürmesi için onun şeyini yapar. Dontun da, bundan topluiğne ve galibiyet için sıvaması için R-Trutha izin veriyor olan Codebreaker'i kaçırıyor olan Jericho için çok hatırladığı ben. Ben, Jericho'nun, hangisinin fantastik olduğunu konuşmadığını hatırlarım.
"Ben, eğerim, bunun gerçekte, an oluyor olduğuna inanırım", şişman bir elbiseyi giyiyor olan Layla'yla kavga eden Michelle McCool'a gider, "Piggie kalabalıkları" etiketledi. Müthiş, sadece müthiş. "Bu, sıkıyor"un şarkıları, sonra onun, bitirdiğine başladı. Ben, sözcüklerde acele posta servisiyle dilsiz bu parçanın nasıl olduğunu eğerim.
Biz sonra, onun, gürlemeyi kazanmayacak olduğu geri söylemede Shawn Michaels'e onu çıkıyor olan Batista'ya keseriz. Batista, yukarıya Michaels ve HHH yürüyüşlerini tehdit ediyor, ve Batista'ya sorar, eğer onun, ona demesi için herhangi bir şeyi varsa. Biz, aşağı bir Batista HHH sabit bakışıyla parçayı bitiririz.
Rey vs HBK: Korkunç maç. Sadece iyi katı güreş. Rey Mysterio, Michaels'in, ala kaya vs taş soğuk sersemleticisine sattığı 619'a vurur. Mysterio, ona ipler ve HBK vuruşlarından vurmayı kalkar, tatlı çene müziğiyle gökyüzündeki noktadır. Fantastik nokta. Onun için gösteriyi yalnız izlemeye değer. Sonra Batista, halkaya vurur, ve HBK'e saldırır. HHH, hariç yapar, ve çamaşır ipleri, halkanın dışında Batista'dır. Öyle Batista'nın, benim, onun ayak bileğinin, onun, onu yaraladığını beğendiğini döndürürken onu görebildiğim halkanın dışında temin ediyor olduğu zaman garip bir karşılaşma gibi görünmüş olan. Yüklenici müziği, arenanın, bizim, halkanın ortasında duruyor olan yükleniciye ışıklar yükseldiğimiz karanlık gittiğine vurur. Chokeslams Mysterio'nun ve Michaels'in olduğu o. Sonra Chris Jericho, bitirir, onun, onun hakkında bir şeyi yapacak olduğu ve çabukça çıkarılmış olduğunu beğenir. Ben, bunun, bizim, nerede bantlamayı durdurduğumuz olduğuna inanırım. Reklam edilen karanlık maç, Batista vs yüklenicisiydi. Uzun Batista'nın, bir hakem oyuncak ayısıyla arkaya aksıyor olduğu gibi, Batista'nın, yarışamadığı bize söyler, bundan dolayı maç, DX ve yüklenici vs santimetre çürük tahtası, Luke darağacı ve Chris Jericho olacak. Hayli topal karanlık maç ve HBK, onun, yeniden kavga etmek zorunda olduğu sinirlendirilen görünür. Maç, bir Chokeslam'a vuruyor olan ve topluiğne düşüşünü kaydediyor olan yükleniciyle bitirir. Müzik, bizim, bıraktığımız gibi oynar.

Benim tarafımdan Türkçeleştirilmiştir.
http://wwe-smackdown-raw.hareketforum.com

Spoile* Smackdown açmalarından ayrıntılı hayran raporu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE SmackDown 22/01/10 9/9 [HD]
» WWE SmackDown 05/02/10 6/8 [HD]
» WWE Smackdown 16/04/10 6/9 [HD]
» WWE SmackDown 05/02/10 7/8 [HD]
» WWE Smackdown 16/04/10 7/9 [HD]